Zapraszamy  w dniach 14-15 listopada br. do  Hotelu Abrava w Drawsku Pomorskim na szkolenie dla osób zaangażowanych w działalność podmiotów ekonomii społecznej i osób z instytucji otoczenia PES jak również osób fizycznych. Celem szkolenia jest zdobycie przez uczestników wiedzy na temat nowego okresu programowania oraz praktycznych umiejętności wyszukiwania konkursów oraz aplikowania o Fundusze Europejskie w latach 2014-2020.

Formularze zgłoszeniowe z dopiskiem „Fundusze" należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10.11.2015 do godz. 12:00 lub dostarczyć osobiście do siedziby OWES przy ulicy Nowomiejskiej 4

Osoba odpowiedzialna za szkolenie: Justyna Świętoń 530 002 805

Ilość miejsc ograniczona. Uczestnikom szkolenia zapewniamy bezpłatne materiały szkoleniowe, transport, nocleg oraz catering.

w załączeniu ; formularz szkoleniowy, harmonogram  i regulamin szkolenia

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu OWES Wałcz. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Załączniki:
Pobierz plik (OWES-Walcz-Materialy-2015.zip)Zgłoszenie i program[.zip]621 kB